Slide 2

Коллекция 2018-2019

Нарядная одежда

Slide 3

Коллекция 2018-2019

Детская одежда осень-зима

Slide 1

Коллекция 2018

Школьная форма Mone

Вітаємо в інтернет магазині дитячого одягу Пеппі!

Ми раді вітати Вас у українському магазині дитячого одягу "Пеппі". Із власного досвіду нам відомо, якою цінною є кожна хвилина батьків, як хочеться, і навіть необхідно купити дитячий одяг для своїх карапузів. Ціль "Пеппі" - зберегти Ваш дорогоцінний час. Відвідання магазину із маленькими дітками - справа досить нелегка, так як процедура вибору і примірки одягу - є нудною і стомлючою для будь-якої малечі. Наш інтернет-магазин одягу для дітей допоможе перетворити купівлю одягу на суцільне задоволення та порадувати малечу обновками, навіть не виходячи з дому. В асортименті нашого магазину представленні відомі торгові марки MONE, Girandola, Tiffossi.

Інтернет-магазин "Пеппі" пропонує Вам вибрати для свого малюка сучасний, якісний і модний одяг. В нашому асортименті одяг для діток від 0 до 6 років. Одяг для немолят, що потребує ретельного підходу, нерідко купується ще до народження дитини, і якщо майбутні мами будуть зазнавати труднощів із вибором одягу для немовляти, то наші консультанти завжди прийдуть на допомогу. Одяг для малюків, представлений у нашому магазині, відрізняється практичністю і підвищеною носкістю, адже не секрет, як швидко зношується дитячий одяг, якщо малеча активна і рухлива.

Ми пропонуємо сучасний одяг для малюків, в якому Ваша дитина почуватиметься абсолютно комфортно серед своїх однолітків. В нашому асортименті представлений одяг для повсякдення, а також спортивний і святковий одяг для діток, тому Ви зможете купити речі на всі випадки життя. Новинки - це завжди свято для дитини, а якщо незабаром день народження, або будь-яка важлива подія в його житті, то необхідно зробити малечі подарунок і придбати святкове вбрання, щоб малюк був найгарніший у цей чудовий день.

Дітки швидко виростають із купленого одягу, тому батькам досить часто доводиться купувати новий одяг. Природньо, що в цьому випадку важливу роль відіграє ціна. Наш Інтернет-магазин пропонує одяг для немовлят і малюків за найприйнятнішими цінами, завдяки чому, Ви зможете придбати зразу декілька комплектів одягу і регелярно купувати в нашому магазині. Ми слідкуємо за дитячою модою, і наш асортимент постійно поповнюється новими моделями і колекціями. Одяг для малюків в нашому магазині - це якісні матеріали, зручність і практичність, яскраві кольори і стильний крій. Подаруйте своїй малечі новий дитячий одяг з нашого інтернет-магазину - одяг тільки гарного настрою!

Бесплатная доставка

Бесплатная доставка на заказы на сумму от 1000 гривен.

Качестваення детская одежда

Фирменная детская одежда в розницу. Мы гарантируем подлинность одежды, которые представляем покупателям;

24h Обслуживание клиентов

Сайт детской одежды "Peppy" доступен 24 часа в сутки для вашего заказа.